Výlet 3. ročníku

V pátek 24.6. se 3. ročník vydal na třídní výlet do ŽIVOTSKÝCH  HOR. Naším cílem byl RANČ NA KONCI HOR, kde nás přivítal pan Jiří Mazur, který si pro nás připravil bohatý a pestrý program. Děti si mohly vyzkoušet, že taková jízda na praseti není vůbec nic jednoduchého.  Aby si mohly vyzkoušet samostatnou jízdu na koni, musely si své koně nejprve očistit a připravit. Odměnou jim byla spanilá jízda na koni, ale také samotné umění koně ovládat. Dětem však zatrnulo, když jim pan Mazur divokou jízdu sám předvedl. Všichni si také vyzkoušeli svůj bystrý zrak ve střelbě ze vzduchovky a při boxování se svým soupeřem. Posilnit jsme se mohli opečenými párky, chlebem, které pro nás připravil opět pan Jiří Mazur a po celou dobu nám zajistil pitný režim v podobě čepované limonády. Příjemným překvapením pro nás bylo, když nám pan Macola dovezl sladké koblížky, chleby a velký meloun, takže jsme hlady opravdu netrpěli. K pití jsme od manželů Macolových dostali šampusy, které jsme si už ponechali na samotné ukončení školního roku. Velice děkuji panu Jiřímu Mazurovi za veškerou starostlivost, péči, zajištění všech aktivit a možnost strávit velice krásný den na jeho ranči. Děkujeme také manželům Macolovým, za veškeré dobroty, které nám věnovali.