Výlet do Litultovic

Krásné letní  počasí dne 24.6.2016 vytáhlo žáky 1.,2.,4. a 5. ročníku ze školních lavic na čerstvý vzduch. Všechny děti se vydaly na pěší výlet do Litultovic.  Po krátké procházce se děti usadily ve stínu dřevěné pergoly Zámecké restaurace a občerstvily se svými svačinami. Poté jsme se všichni vydali do Zámeckého parku, kde si děti mohly vyzkoušet svá horolezecká umění na nové lanové prolézačce. Přestože bylo velké horko, děti stále vymýšlely spoustu her s míči a sehrály velký boj ve vybíjené. Velkou odměnou byla pak pro děti dobrota v podobě nanuku, sladkostí a chladivých nápojů, které si mohly zakoupit v místním obchodě. Cesta zpátky už byla rychlá, jelikož se všichni těšili na dobrý oběd ve škole.