Školní výlet základní školy

V úterý 18. 6. se všichni žáci i zaměstnanci základní školy vydali na výlet směr Leskovec nad Moravicí. Pracovníci infocentra pro naše žáky zorganizovali program v nádherném prostředí v okolí přehrady Slezské Harty. Celý program zahrnoval vyhlídkovou plavbu lodí se zkušeným kapitánem napříč Slezskou Hartou se zajímavým výkladem, zábavně naučný program o přehradě Slezská Harta a okolí – vodní dílo Slezská Harta, sopky (Venušina sopka, Velký a Malý Roudný), promítání dokumentu o Slezské Hartě, turistickou vycházku s průvodcem a cestu za pirátským pokladem. Nechyběl ani oběd, na kterém si všichni pochutnali. Protože nám sluníčko nejenom svítilo na cestu, ale i velice hřálo, nabízela se možnost koupání, kterou jsme rádi využili. Výlet se všem velmi líbil, měl velký úspěch a každý si odnášel ten „svůj“ nejlepší zážitek. Sami se můžete přesvědčit v naší bohaté fotogalerii. Děkuji všem zaměstnancům základní školy za vzornou péči o naše žáky, které opatrovali na každém jejich kroku.