ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO RODIČE S DĚTMI

Ve čtvrtek 10. 04. 2014 proběhlo v MŠ zajímavé a netradiční „zábavné odpoledne“ pro rodiče s dětmi. Poutavým způsobem byla předškoláčkům přiblížena problematika třídění odpadů, děti si vyzkoušely sešlápnout plastovou láhev a vhodit ji do správného pytle na odpadky. Dětem byla vysvětlena filozofie recyklace. Nachystány byly jednotlivé soutěžní stanoviště s různými úkoly. 

Děti měly vymalovat ekologicky zaměřenou omalovánku, složit rozstříhaný obrázek, házet papírovou koulí na cíl, zkoušely si připravit banánový koktejl a mrkvovou pomazánku. Za splněné úkoly dostalo každé dítě krásný dárek od firmy Tupperware, která celou akci pořádala. Maminkám chutnalo vše, co jim jejich děti k občerstvení připravily. Na závěr obdržela mateřská škola dar od firmy Tupperware. Akce se všem přítomným líbila.