Začátek školního roku 2019/2020

Vážení rodiče, přátelé školy,

pevně věřím, že jste si během letních prázdnin a dovolených odpočinuli, načerpali mnoho energie nejen ze sluníčka a nabrali sílu na vše nové. Konec prázdnin se nezadržitelně blíží, školní rok klepe na dveře a také naše školy se opět otevřou dokořán. Provoz v mateřské škole zahájíme v pondělí 26.8.2019. Slavnostní zahájení školního roku v základní škole proběhne v ateliéru školy pod čapím hnízdem 2.9.2019 v 8.00 hodin za přítomnosti rodičů, prarodičů a vzácných hostů.

 

 

Sejdeme se v 7.55 hodin před školou. V pondělí budeme končit v 9.30 hodin a v tomto dni nebude provoz školní družiny. Výdej obědů a provoz školní družiny od 6.45 do 15.40 hodin je zajištěn od úterý 3.9.2019. Ve středu 4.9.2019 bude zahájena plavecká výuka všech ročníků. Šťastné vykročení do nového školního roku naplněného vzájemným porozuměním, tolerancí, láskou a především dětským úsměvem Vám za celý kolektiv ZŠ a MŠ Dolní Životice přeje Lenka Smetanová.