Zdravá Pětka v naší škole

Ve čtvrtek 24.10. v naší škole proběhlo projektové vyučování s názvem Zdravá Pětka. Zdravá Pětka je výukový program Nadačního fondu Albert, který učí děti zásadám zdravé výživy a jejich důležitosti v rámci zdravého životního stylu. Formou her a soutěží děti přijímají tyto zásady přirozeně a spontánně.

O zábavný dvouhodinový program se v naší škole postarala paní lektorka PhDr. Ivana Urbančíková, kterou jsme si do naší školy pozvali. Paní lektorka poutavým a zajímavým výkladem formou hry naše žáky zcela nadchla. Žáci byli rozděleni do skupin a plnili velké množství úkolů, za které byli odměněni dobrotou v podobě sladkého a šťavnatého ovoce a zeleniny. Vítězná skupina, která získala do svého domečku nejvíce žetonů, si mohla pochutnat na sladkých mandarinkách. Paní lektorce velice děkuji všichni žáci i pedagogický sbor.