Zdravé zoubky

V úterý 15.10. se v naší škole stal zázrak. Přesto, že měla proběhnout akce „Zdravé zoubky“ a děti čekaly příjezd zubních instruktorek, nedostavily se žádné strachy ani nejmenší obavy. Děti se naopak těšily. Rozdělily se na tři skupiny a pak už jen sledovaly zajímavý program s doslova otevřenou pusou. Zaujala je krásně připravená přednáška s prezentací na interaktivní tabuli s připravenými úkoly. Nakonec si děti vytáhly své zubní kartáčky a měly možnost se naučit pod pozorným dohledem zubní hygienistky správně čistit zuby. Celý projekt si pro  žáky připravily slečny Veronika Fialová a Martina Klimešová, studentky Zubního lékařství UP v Olomouci. Děkujeme studentkám za pěkně připravený a poučný projekt.