Životický skřivánek 2018

Ve čtvrtek 1.3. proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Životický skřivánek, kterého se zúčastnili žáci, kteří byli vybráni v třídních kolech v hudebních výchovách. Každý soutěžící předvedl svůj nejlepší výkon a porota měla opět těžké chvíle při rozhodování. Nakonec se přeci jen musela shodnout na konečném pořadí, které vypadalo takto: 

1. ročník – 1. místo -Terezka Košárková, 2. místo – Patricie Kuzníková, 2. ročník –1 . místo -Markéta Čechová, 2. místo – Barbora Kristiánová, 3. místo – David Toška, 3. ročník – 1. místo – Dorota Košárková, 2. místo – Richard Schindler, 3. místo – Nikola Grabiášová, 4. ročník - 1. místo – Klára Čechová, 2. místo – Lukáš Salich, 3. místo – Katka Dušková, 5. ročník – 1. místo – Kristýna Košárková, 2. místo – Anna Pavelková, 3. místo – Markéta Janků. Velkou pochvalu si ale zaslouží všichni vystupující žáci. Jejich snaha a odvaha byla oceněna velkým potleskem spolužáků a také drobnými dárečky. Z umístěných zpěváků byli dle kategorií vybráni postupující do dalšího kola, na které se budeme v měsíci březnu připravovat. Velice děkuji paní učitelce K. Janků za organizaci a přípravu celé soutěže a všem ostatním vyučujícím za spolupráci.