Životický skřivánek 2019

V úterý 5.3. proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Životický skřivánek, kterého se zúčastnili žáci, kteří měli chuť si zasoutěžit. Ne každý má totiž odvahu, postavit se před své spolužáky a zazpívat připravenou lidovou píseň. Proto si všichni zasloužili za své výkony veliký potlesk. 

 

Porota bedlivě sledovala výkony soutěžících a rozhodla takto: 

1. a 2. ročník – 1. místo -Terezka Košárková, 2. místo – Nela Černohorská, 3. ročník – 1. místo – David Toška, 2. místo – Markéta Čechová, 3. místo – Barbora Kristiánová a Jakub Kristián, 4. ročník - 1. místo – Richard Schindler, 2. místo – Nikola Grabiášová, 3. místo – Michal Vavrečka, 5. ročník – 1. místo – Katka Dušková, 2. místo – Klára Čechová, 3. místo – Karolína Pavelková a Klaudie Stonišová. 

Snaha všech byla odměněna drobnými dárečky. Z umístěných zpěváků byli dle kategorií vybráni postupující do dalšího kola, které proběhne 22. 3. v Opavě.